Jau praktiškai visuose didesniuose Lietuvos miestuose veikia LaserTag klubai. Vieni organizuoja žaidimus patalpose, kur stengiamasi išnaudoti visokius šviesos/tamsos ir garso efektus, kiti organizuoja žaidimus gamtoje, kur stengiamasi sudominti žaidimo scenarijais/užduotimis žaidėjams. Visiems pramogų organizatoriams iškyla ta pati problema: jeigu žaidimas patrauklus bei įdomus vyresnio amžiaus dalyvių auditorijai, tai mažyliams jis tiesiog netinka. Mažieji kovotojai dažnai bijo tamsos ir didelio triukšmo, nepaneša sunkios įrangos, nesupranta žaidimo taisyklių, dažnai aplamai be suaugusiųjų priežiūros jiems žaisti būna nesaugu. Kadangi vyresnių auditorija yra žymiai skaitlingesnė, net LaserTag įrangos gamintojai nesistengia įtikti mažyliams.

„Lazerių kambarys“ yra LaserTag pramoga pritaikyta būtent mažiesiems dalyviams. Žaidimas vyksta pakankamai apšviestoje patalpoje, vaikai žaidžia prižiūrimi tėvelių.

Erdvė žaidimui neapsiriboja labirintu, veiksmas gali vykti ir vestibiulyje. Žaidimui naudojami lengvi šautuvėliai be liemenių ir be raiščių ant galvos. Naudingumo taškai fiksuojami pataikius į priešininkų komandos žaidėjo blasterį, nėra akims nemalonaus lazerio spindulio, o blasteriai patys užsitaiso ir šoviniai niekada nesibaigia. Nepaisant visų palengvinimų bei supaprastinimų, „Lazerių kambario“ žaidimas labai artimas populiariausiam „Lazerių arenos“ žaidimų scenarijui, kurį žaidžia jaunimas su suaugusiais. Taisyklės labai panašios. Vaikai taip pat žaidžia po 10 minučių trunkančius komandinius žaidimus su išsamia žaidimo statistika, rodoma didelio televizoriaus ekrane realiu laiku.

Kadangi „Lazerių kambario“ pramoga dažniausiai užsakoma šeimyninių švenčių proga, patalpose yra įrengta vaišių salė, kur galima atsinešti savo vaišių ir gėrimų. Jeigu ne visiems vaikams patiktų žaidimas lazeriais, galima pasimokyti šokti arba pažaisti kitokius žaidimus prie didelio Kinect Xbox ekrano. Jeigu planuojama pramoga su vaišėmis, rekomenduojama užsakyti 1,5 arba 2val. trukmę. Dažniausiai švenčiami gimtadieniai, užsakant picą telefonu kaip į namus. Pica vaišinamasi per vidurį pramogos, o atsineštas tortas suvalgomas renginio pabaigoje. Padedant personalui galima savaip sudėlioti pramogos scenarijų, svarbu šventinė nuotaika ir puikiai praleistas laikas.